Ahmet Ural Adıyaman Valisi Demirtaş’a Plaket Takdim Etti

Ahmet Ural, Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş’a teşekkür ziyaretinde bulunarak, Adıyaman’da yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı plaket takdim etti.

 

Adıyaman Genç İşadamları Derneği (AGİD) Başkanı Ahmet Ural, Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş’a teşekkür ziyaretinde bulunarak, Adıyaman’da yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı plaket takdim etti.

Valilik makamında gerçekleştirilen ziyarette, Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı’ya yapılan ziyareti ve ‘Yeni Nesil Girişimcilik’ konferansı görüşüldü. Ziyarette başarılı çalışmalarından dolayı Vali Demirtaş’a teşekkür plaketi verildi.

Ali Sabancıyla yapılan görüşmelerin oldukça verimli ve faydalı geçtiğini ifade eden Vali Demirtaş, İstanbul’da AGİD’in çalışmalarını yakından takip ettiğini ve başarılı işlere imza attıklarını belirterek, Ahmet Ural ve AGİD yönetimini tebrik etti.

Vali Demirtaş, “AGİD’in vermiş olduğu bu plaketi büyük bir onur ve büyük bir sorumluluğu üzerimize alarak kabul ediyorum. Üzerimizde büyük bir sorumluluk olduğunun farkındayız. Adıyaman’ın sorun ve sıkıntılarını çözmek amacıyla gece gündüz demeden var gücümüzle çalışıyoruz. Bu plaketin hemşerilerimden gelmesi benim için ayrıca bir kıvançtır. Bu plaket, üzerimizdeki sorumluluğu bir kez daha hatırlattı” dedi.

Kendilerini ağırlayan Vali Mahmut Demirtaş’a teşekkür eden AGİD Başkanı Ahmet Ural da amaçlarının, yeni girişimcilerin sayısını artırmak olduğunu ifade ederek, “Girişimciliği ve başarıyı özendirmek amacıyla her yıl geleneksel yılın genç girişimcisi ve yılın işadamını belirliyoruz. Son programımızda Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı’yı ağırladık. Sayın Valimizde programa geleceklerdi ancak uçak saatinden dolayı yetişemediler. Kendileri için hazırlamış olduğumuz plaketi takdim ettik. Sayın Valimiz Adıyaman için bir şanstır. Çok çalışkan ve proje insanı. Çalışmaları İstanbul’dan takip ediyor ve yanında olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Bizlere gösterdiği yakın ilgiden dolayı da ayrıca yönetim kurulu adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu

Bir cevap yazın